Popławska Group uruchamia produkcję czepków kosmetycznych

Czepki kosmetyczne to akcesorium niezbędne w każdym gabinecie kosmetycznym. Dzięki nim zarówno włosy jak i twarz są zabezpieczone podczas zabiegów, gwarantując pełną higienę. Dlatego – w trosce o najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa – podjęliśmy decyzję o uruchomieniu produkcji czepków kosmetycznych we wrocławskiej siedzibie Popławska Group.

Czepki kosmetyczne Popławska Group charakteryzują się najwyższą jakością wykonania. Jedną z najważniejszych cech naszych czepków jest wytrzymałość. Dzięki specjalnemu rodzajowi włókniny ryzyko podarcia podczas nakładania i zdejmowania zostaje całkowicie wyeliminowane. Ponadto czepki kosmetyczne Popławska Group są  dłuższe i szersze od standardowych produktów na rynku. Dzięki temu  cechują się niezwykłą uniwersalnością.

Czepki kosmetyczne produkowane są za pomocą profesjonalnej maszyny, która umożliwia wykonanie aż 200 czepków na minutę. Urządzenie jest wyposażone w ultradźwiękowy system mocowania gumek umożliwiający połączenie gumki z podwójną warstwą materiału.  Ta innowacyjna technologia nadaje naszym czepkom wyjątkową elastyczność podczas użytkowania.

Uruchomienie produkcji czepków kosmetycznych to kolejny krok umożliwiający nam tworzenie akcesoriów kosmetycznych w pełni dostosowanych do Państwa potrzeb.

 

Czepki kosmetyczne Rubica