Kontraktowa produkcja kosmetyków pod Twoją marką

Wieloletnie doświadczenie, innowacyjność i pasja pozwalają nam zaoferować naszym Partnerom najwyższej jakości produkty i usługi oraz komfort współpracy.

Zakres kooperacji i rodzaj wsparcia jest adekwatny do oczekiwań i potrzeb Klienta – od opracowania pomysłu i stworzenia receptur przez zakupy, produkcję kosmetyków, aż po ich badania.

O NAS

Jesteśmy niekwestionowanym liderem branży beauty, posiadającym 20-letnie doświadczenie w produkcji kosmetyków. Naszym priorytetem jest jakość, potwierdzona certyfikatem GMP na zgodność z normą PN-EN ISO 22716. Posiadamy własne laboratorium badawcze i nowoczesny park maszynowy wyposażony w zaawansowane linie produkcyjne. Prowadzimy kompleksowe badania stabilności i kompatybilności, badania aplikacyjne i dermatologiczne wszystkich produktów. Wieloletnie doświadczenie specjalistów z dziedziny biotechnologii, chemii i kosmetologii pozwala tworzyć Nam wyjątkowe produkty uszyte na miarę każdego Klienta.

0
lat doświadczenia
0
kraje świata
0
saszetek na minutę
0
gotowych receptur
0
ampułek na godzinę
0
gabinetów kosemtycznych w Polsce

Oferta

Łączymy naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie z wykorzystaniem innowacyjnych technologii w idealnych proporcjach. Jesteśmy jedyną firmą na rynku światowym, która produkuje kosmetyki jak i profesjonalny sprzęt dla salonów kosmetycznych. Stały rozwój i zwiększanie naszych możliwości produkcyjnych pozwala nam zaoferować markę prywatną także w tym zakresie.

PARK MASZYNOWY

Park maszynowy jest systematycznie wzbogacany o nowoczesne urządzenia wiodących światowych producentów. Dzięki temu usługa napełniania szklanych ampułek, o pojemnościach od 1 do 10 ml, jest niezwykle wydajna – 6000 szt./h. Technologia ampułkarki umożliwia rozlew mas o różnych lepkościach, w tym zawiesin, kwasów i produktów dwufazowych. Konfekcjonujemy masy kosmetyczne do saszetek o poj. od 1 do 25 ml, z szybkością 100 szt./min. Produkuje saszetki pojedyncze oraz podwójne z perforacją. Ciekawym rozwiązaniem są próbki składające się np. z kremu do twarzy o poj. 3 ml i balsamu do ciała o poj. 10 ml. Otwieranie saszetek typu „easy open” zwiększa komfort używania kosmetyków, a potwierdzoną testami szczelność, docenią użytkownicy toników czy szamponów.

PRODUKTY

Wieloletnie doświadczenie w produkcji kosmetyków oraz baza ponad 600 gotowych receptur umożliwiają stworzenie szerokiego wachlarza produktów do pielęgnacji skóry twarzy i ciała, włosów oraz higieny jamy ustnej.

OPAKOWANIA

Bogate portfolio opakowań oraz szerokie możliwości produkcyjne, pozwalają na stworzenie produktu dopasowanego do potrzeb każdego Klienta.

ampułki

1, 2, 3, 10 ml

saszetki

saszetki simplex:

1 – 25 ml

saszetki duplex:

1 – 25 ml

tuby

15, 30, 100, 200 ml

słoiki

15, 50, 100, 200, 250, 500, 1000 ml

butelki

4, 5, 10, 50, 100, 120, 200, 250, 300, 500, 1000  ml

zakraplacze

10, 30 ml

roll-on

15  ml

Oferujemy elastyczne modele współpracy, w zależności od potrzeb i oczekiwań Klienta

Kompleksowa usługa od pomysłu do wprowadzenia gotowego produktu na rynek

Wykonanie masy produktu zgodnie z wytycznymi i recepturą Klienta

Napełnianie i/lub konfekcjonowanie powierzonych mas