Kontraktowa produkcja wszelkich kosmetyków, urządzeń profesjonalnych oraz akcesoriów jednorazowych do gabinetów kosmetycznych pod marką własną klienta.

Zakres kooperacji i rodzaj wsparcia dopasowujemy do oczekiwań i potrzeb Klienta – od opracowania pomysłu i stworzenia receptur lub projektu przez zakupy, produkcję aż po badania, magazynowanie oraz wysyłkę.

O NAS

Posiadamy zaawansowane technologicznie laboratorium badawcze i nowoczesny park maszynowy wyposażony w rozbudowane i nowoczesne linie produkcyjne. Prowadzimy badania stabilności i kompatybilności, badania aplikacyjne i dermatologiczne wszystkich produktów. Współpraca z największymi markami kosmetycznymi w kraju i na świecie oraz lata doświadczenia w produkcji kosmetyków sprawiają, że nasze Private Label spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

0
lat doświadczenia
0
kraje świata
0
saszetek na minutę
0
gotowych receptur
0
ampułek na godzinę
0
słoiczków na dzień

Oferta

Jesteśmy jedyną firmą na rynku światowym, która produkuje zarówno kosmetyki, urządzenia, jak i akcesoria jednorazowe. Stały rozwój i zwiększanie naszych możliwości produkcyjnych pozwala nam zaoferować markę prywatną także w tym zakresie.

PRODUKTY

Wieloletnie doświadczenie w produkcji kosmetyków oraz baza ponad 600 gotowych receptur umożliwiają stworzenie szerokiego wachlarza produktów do pielęgnacji skóry twarzy i ciała, włosów oraz higieny jamy ustnej.

OPAKOWANIA

Bogate portfolio opakowań oraz szerokie możliwości produkcyjne, pozwalają na stworzenie produktu dopasowanego do potrzeb każdego Klienta.

ampułki

1, 2, 3, 10 ml

saszetki

saszetki simplex:

1 – 25 ml

saszetki duplex:

1 – 25 ml

tuby

15, 30, 100, 200 ml

słoiki

15, 50, 100, 200, 250, 500, 1000 ml

butelki

4, 5, 10, 50, 100, 120, 200, 250, 300, 500, 1000  ml

zakraplacze

10, 30 ml

roll-on

15  ml

Oferujemy elastyczne modele współpracy, w zależności od potrzeb i oczekiwań Klienta

Kompleksowa usługa od pomysłu do wprowadzenia gotowego produktu na rynek

Wykonanie masy produktu zgodnie z wytycznymi i recepturą Klienta

Napełnianie i/lub konfekcjonowanie powierzonych mas

PARK MASZYNOWY

Park maszynowy jest systematycznie wzbogacany o nowoczesne urządzenia wiodących światowych producentów. Dzięki temu usługa napełniania szklanych ampułek, o pojemnościach od 1 do 10 ml, jest niezwykle wydajna – 6000 szt./h. Technologia ampułkarki umożliwia rozlew mas o różnych lepkościach, w tym zawiesin, kwasów i produktów dwufazowych. Konfekcjonujemy masy kosmetyczne do saszetek o poj. od 1 do 25 ml, z szybkością 100 szt./min. Produkuje saszetki pojedyncze oraz podwójne z perforacją. Ciekawym rozwiązaniem są próbki składające się np. z kremu do twarzy o poj. 3 ml i balsamu do ciała o poj. 10 ml. Otwieranie saszetek typu „easy open” zwiększa komfort używania kosmetyków, a potwierdzoną testami szczelność, docenią użytkownicy toników czy szamponów.

ZAUFALI NAM