Private Label

Dzięki naszemu 25 letniemu doświadczeniu w branży beauty stworzyliśmy dla Ciebie model współpracy private label, umożliwiający stworzenie kosmetyków, urządzeń lub artykułów jednorazowych pod Twoją marką.

Własne laboratorium technologiczne, badawcze oraz nowoczesny park maszynowy sprawia, że możemy zrealizować każdy Twój pomysł na produkt.

Nasza produkcja w liczbach

0
tony kremów na dobę
0
tony płynów na dobę
0
tub na dobę
0
ampułek na dobę
0
saszetek na dobę

W ramach współpracy możemy magazynować i wysyłać do klienta docelowego Twoje produkty –  1500 paczek na dobę do każdego miejsca na świecie.

Private Label

Produkcja kontraktowa

PRIVATE LABEL to model współpracy dla Ciebie:

  • jeśli szukasz gotowych rozwiązań
  • chcesz wprowadzić na rynek istniejące produkty pod swoją marką
  • potrzebujesz gotowego produktu z zestawem badań
  • chcesz skorzystać z opakowań, które już mamy
PRIVATE LABEL– sprawdź ofertę

 PRODUKCJA KONTRAKTOWA to model współpracy dla Ciebie: 

  • jeśli masz swój pomysł
  • chcesz skorzystać z naszej wiedzy
  • chcesz skorzystać z naszego doświadczenia w produkcji
  • chcesz sprzedawać w dropshippingu
PRODUKCJA KONTRAKTOWA– sprawdź ofertę

ZAUFALI NAM

Współpraca private label

Chcesz stworzyć własną linię kosmetyków, jednak szukasz gotowego rozwiązania, które nie wiąże się z obciążającymi formalnościami? Skorzystaj z modelu współpracy private label, który pozwoli Ci wprowadzić na rynek gotowe produkty pod własną marką. My zajmujemy się opracowaniem receptury, technologią produkcji i przygotowaniem opakowań. W Twoje ręce trafia wybrany przez Ciebie produkt z niezbędnym zestawem badań. Możemy zaoferować Ci też usługę magazynowania oraz wysyłkę do klienta.

Model private label to propozycja stworzona z myślą o osobach, które poszukują gotowych rozwiązań. To usługowa produkcja kosmetyków na Twoje zlecenie. Możesz wybierać spośród 600 opracowanych przez nas receptur kosmetyków – od kremów, eliksirów czy peelingów do twarzy, po szampony do włosów i specjalistyczne produkty dla gabinetów kosmetycznych. Nasza produkcja kosmetyków na zamówienie obejmuje także 26 rodzajów alg plastycznych.

W ramach private label możesz również wprowadzić na rynek profesjonalne urządzenia do gabinetów kosmetycznych. Możesz zdecydować się na 13 różnych urządzeń zabiegowych oraz kombajnów kosmetycznych. Mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny, a może infuzja tlenowa czy oczyszczanie wodorowe? Mamy wiele do zaproponowania, a każde urządzenie jest dostępne w 3 rodzajach obudowy i 4 kolorach do wyboru. Nasza oferta współpracy w modelu private label obejmuje też artykuły jednorazowe dla branży beauty – są to między innymi czepki, podkłady na fotele, chusty do demakijażu czy bawełniane waciki.

Produkcja kosmetyków na zlecenie

W ramach drugiego modelu współpracy proponujemy Ci produkcję kontraktową kosmetyków. Masz pomysł na produkt, ale nie wiesz, jak opracować recepturę? Oferujemy elastyczne rozwiązanie, w ramach którego pomożemy Ci stworzyć produkt od początku do końca. Pozyskamy surowce, opracujemy recepturę i przeprowadzimy niezbędne badania. Zaprojektujemy etykiety i opakowania, a także zajmiemy się dokumentacją i formalnościami. Po wyprodukowaniu po naszej stronie pozostaje też magazynowanie wyrobów i ich wysyłka do klienta.

W ramach tego modelu proponujemy stworzenie na bazie nowej lub powierzonej receptury różnego rodzaju kosmetyków, produktów do dezynfekcji czy produktów zapachowych. Oferujemy również produkcję urządzeń zaprojektowanych zgodnie z wytycznymi klienta, a ponadto artykułów jednorazowych czy produktów dla zwierząt.

Mamy ponad 25-letnie doświadczenie w opracowywaniu rozwiązań dla branży beauty. Sprawdź, jak prosta może być produkcja kosmetyków na zlecenie. Skontaktuj się z nami i wprowadź na rynek własną markę kosmetyków!