PRODUKCJA KONTRAKTOWA

to model współpracy dla Ciebie:

  • jeśli masz swój pomysł
  • chcesz skorzystać z naszej wiedzy
  • chcesz skorzystać z naszego doświadczenia w produkcji
  • chcesz sprzedawać w dropshippingu

Logistyka / fulfillment

W ramach kompleksowej usługi proponujemy ofertę magazynowania i wysyłki Twoich produktów do klientów.

Posiadamy gotowe rozwiązanie do integracji Twojego sklepu internetowego z naszym systemem magazynowym.

POMYSŁ

Przedstaw nam wizję swojej marki, a nasi specjaliści pomogą Ci ją zrealizować. Wspólnie wybierzemy taki model, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

PRODUKCJA

Wyprodukujemy dla Ciebie KAŻDY kosmetyk, a do jego produkcji możemy użyć dowolnego składnika –sprowadzamy je nawet z najdalszych zakątków świata

PROJEKT

Nasi wykwalifikowani laboranci zaproponują recepturę kosmetyku opartą o wspólne ustalenia oraz lata doświadczenia w produkcji i tworzeniu kosmetyków najwyższej jakości. Wspólnie z naszym działem graficznym stworzysz projekt opakowania, w którym chciałbyś widzieć swoje kosmetyki na półkach sklepowych.

KONFEKCJA

Oferujemy również usługę konfekcjonowania – możemy zapakować kosmetyki w kartonik oraz w gotowe do dalszej dystrybucji kartony zbiorcze. Z naszego magazynu mogą wyjechać dowolnie zatowarowane gotowe palety.

MAGAZYNOWANIE

Nowoczesny system magazynowania oraz podział hali magazynowej sprawia, że nasi klienci mogą skorzystać z naszej przestrzeni do czasu, kiedy kosmetyki znajdą swojego nabywcę.

WYSYŁKA DO KLIENTA DOCELOWEGO

Współpracujemy z największymi firmami kurierskimi w Polsce. Wyślemy gotowe kosmetyki do Twojej firmy lub w dowolne wskazane miejsce w kraju i na świecie.

Wyceń swój pomysł.

Wyprodukujemy kosmetyki dla Ciebie.

Darmowa wycena
71 328 07 11