Logistyka

Naszym klientom oferujemy kompleksową usługę produkcji kosmetyków, urządzeń oraz akcesoriów jednorazowych do gabinetów kosmetycznych. Od pomysłu, przez produkcję, magazynowanie, aż po kompletną logistykę zamawianych produktów.

POMYSŁ

Przedstaw nam wizję swojej marki, a nasi specjaliści pomogą Ci ją zrealizować. Wspólnie wybierzemy taki model, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

PRODUKCJA

Wyprodukujemy dla Ciebie KAŻDY kosmetyk, a do jego produkcji możemy użyć dowolnego składnika –sprowadzamy je nawet z najdalszych zakątków świata

PROJEKT

Nasi wykwalifikowani laboranci zaproponują recepturę kosmetyku opartą o wspólne ustalenia oraz lata doświadczenia w produkcji i tworzeniu kosmetyków najwyższej jakości. Wspólnie z naszym działem graficznym stworzysz projekt opakowania, w którym chciałbyś widzieć swoje kosmetyki na półkach sklepowych.

KONFEKCJA

Oferujemy również usługę konfekcjonowania – możemy zapakować kosmetyki w kartonik oraz w gotowe do dalszej dystrybucji kartony zbiorcze. Z naszego magazynu mogą wyjechać dowolnie zatowarowane gotowe palety.

MAGAZYNOWANIE

Nowoczesny system magazynowania oraz podział hali magazynowej sprawia, że nasi klienci mogą skorzystać z naszej przestrzeni do czasu, kiedy kosmetyki znajdą swojego nabywcę.

WYSYŁKA DO KLIENTA DOCELOWEGO

Współpracujemy z największymi firmami kurierskimi w Polsce. Wyślemy gotowe kosmetyki do Twojej firmy lub w dowolne wskazane miejsce w kraju i na świecie.