Produkty pielęgnacyjne dla koni, które możesz sprzedawać pod swoją marką

Wygładzający szampon dla konia

Wygładzający szampon do pielęgnacji każdego rodzaju końskiej sierści, grzywy i ogona. Natychmiastowo usuwa brud oraz nabłyszcza włosy. Dzięki zawartości ekstraktu z alg wakeme silnie odżywia i wygładza sierść oraz ułatwia rozczesywanie grzywy i ogona. Ekstrakt z ogórka i betaina nawilżają skórę oraz łagodzą podrażnienia. Po użyciu szamponu, sierść jest odświeżona i nabłyszczona.

Nabłyszczająca odżywka do grzywy i ogona

Nabłyszczająca odżywka ułatwiająca rozczesywanie grzywy i ogona. Bogata receptura odżywki z olejem z nasion słonecznika oraz masłem, który dogłębnie wnika we włosy, sprawiając że są nawilżone, gładkie i elastyczne. Odżywka pozostawia delikatny film ochronny, zabezpieczający przez wysuszeniem, osadzaniem się kurzu oraz splątaniem.

Ochronny nawilżacz do pyska konia

Ochronny nawilżacz do wrażliwych rejonów końskiego pyska, szczególnie polecany do stosowania przed treningiem. Dzięki zawartości masła kakaowego i gliceryny doskonale zabezpiecza skórę przed otarciami, wysuszeniem i pękaniem. Oleje z nasion winogron i nasion słonecznika nawilżają i łagodzą podrażnienia. Witamina E działa antyoksydacyjnie i wspomaga regenerację skóry. Przyjemny aromat owoców leśnych ułatwia przyjęcie i ułożenie wędzidła oraz zachęca konia do żucia i stymuluje aktywność ślinianek. Produkt pozostawia atrakcyjny wizualnie efekt nabłyszczenia.

Bezbarwny smar do kopyt

Smar do kopyt na bazie oleju z pestek winogron, oliwy z oliwek oraz estrów masła Shea. Bogata receptura produktu dogłębnie nawilża i zabezpiecza róg kopytowy oraz chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Dzięki bezbarwnej formule smar może być stosowany na kopytach każdego rodzaju, tworząc trwałą i błyszczącą powierzchnię ochronną.

Olej do codziennej pielęgnacji kopyt

Olej na bazie kompleksu 6 olejów wspomagających codzienną pielęgnację końskich kopyt. Olej migdałowy i słonecznikowy ograniczają utratę wody z rogu kopytowego. Olej z pestek winogron, olej arganowy i oliwa z oliwek zapewniają odpowiednie nawilżenie i odżywienie. Witamina E, działa antyoksydacyjnie i przeciwzapalnie. Olej może być stosowany do wszystkich rodzajów kopyt, nadając im zdrowy wygląd i połysk.

Produkty do pielęgnacji sprzętu jeździeckiego

Pielęgnacyjne mydło do skór

Pielęgnacyjne mydło wyrobów rymarskich. Delikatnie i skutecznie oczyszcza skórę z wszelkich zabrudzeń, kurzu i potu. Dzięki zawartości oleju babassu zapewnia odpowiednie nawilżenie i konserwuje pozostawiając skórę miękką i błyszczącą. Mydło nie pozostawia smug i zacieków, a dzięki płynnej formie dociera do trudno dostępnych miejsc. Zapobiega rozwijaniu się drobnoustrojów na powierzchni skóry.

Zapytaj o wycenę

Wyprodukujemy kosmetyki dla Ciebie.

Napisz do nas
71 328 07 11