Popławska Group rozwija produkcję artykułów kosmetycznych!

Jednorazowe artykuły kosmetyczne są jednym z najważniejszych elementów wyposażenia salonu kosmetycznego. Umożliwiają zachowanie niezbędnych zasad higieny podczas zabiegów, co stanowczo poprawia bezpieczeństwo klientów. Ponadto dzięki swoim właściwościom ułatwiają i przyśpieszają pracę wszystkim profesjonalistom z branży beauty. Dlatego – w trosce o najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa – podjęliśmy decyzję o uruchomieniu produkcji separatorów, klapków zabiegowych oraz płatków do henny  w siedzibie firmy Popławska Group.

Separatory Popławska Group zostały wykonane z niezwykle delikatnej pianki, charakteryzującej się wyjątkową miękkością oraz świetnym dopasowaniem do stopy. Znakomicie rozdzielają palce, znacznie ułatwiając malowanie paznokci oraz pedicure.

Niezbędnym akcesorium w każdym gabinecie są również klapki  typu „japonki”, które klientowi na komfortowe poruszanie się w gabinecie kosmetycznym pomiędzy poszczególnymi zabiegami. Klapki są wytwarzane z miękkiej pianki o najwyższej jakości.

Jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów w gabinetach kosmetycznych jest farbowanie rzęs, do którego używa się płatków ochronnych. Płatki ochronne wykonane ze specjalistycznie dobranego rodzaju pianki znakomicie zabezpieczają przed przesiąkaniem henny pod oczy.

Produkcja jednorazowych produktów kosmetycznych Popławska Group odbywa się za pomocą dwóch zaawansowanych technicznie urządzeń. Jednym z nich jest lagowarka, która służy do rozwijania oraz wzdłużnego i poprzecznego cięcia surowców. Szerokość robocza urządzenia wynosząca 200 cm umożliwia nacinanie materiałów o większych rozmiarach. Lagowarka zawiera dwa noże tarczowe z płynną regulacją pozycji oraz klamry pneumatyczne, ułatwiające załadunek surowca.

W swoim wyposażeniu dysponujemy również katerem, czyli maszyną do automatycznego rozkroju tkanin. Dzięki oprogramowaniu, które umożliwia błyskawiczne dobranie kształtu i rodzaju cięcia, oferuje wielkie możliwości pod względem produkcji. Kater dysponuje systemem Cutpath Simulation z wskaźnikiem laserowym, zapewniającym niezwykle precyzyjnie cięcie oraz pełną powtarzalność podczas tworzenia akcesoriów. Urządzenie posiada również wysokowydajną turbinę próżniową o mocy 17,5 kW.

Uruchomienie produkcji separatorów do pedicure, klapków zabiegowych oraz płatków do henny to kolejny krok, umożliwiający nam tworzenie akcesoriów kosmetycznych w pełni dostosowanych do Państwa potrzeb.