Nasze marki

Jesteśmy firmą rodzinną, niekwestionowanym liderem branży beauty, jedyną firmą na rynku światowym, która produkuje kosmetyki jak i profesjonalny sprzęt dla salonów kosmetycznych.
Naszą działalność napędza pasja tworzenia i miłość do koni.

CLARENA

RUBICA

CLARENA NATURALIS

CLARENA SPORTS CLUB

Clarena to marka kosmetyków gabinetowych oraz do pielęgnacji domowej wybierana przez Kosmetyczki i Kosmetologów nie tylko z całej Polski, ale także z ponad 50 innych krajów na terenie całego świata.
Od zawsze wyróżnialiśmy się asortymentem i kompleksowym podejściem do zabiegów kosmetycznych. Dlatego w odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów stworzyliśmy Centra Szkoleniowe z bogatą ofertą szkoleń z zakresu inwazyjnych i bezinwazyjnych metod oraz makijażu permanentnego.
Markę Rubica stworzyliśmy po to, aby nasi Klienci mogli podczas zabiegów kosmetycznych, korzystać również z dedykowanych urządzeń i akcesoriów jednorazowych. Dopasowując się do standardów bezpieczeństwa, oferujemy sprzęt zabiegowy najwyższej jakości.
Oddajemy w ręce naszych Klientów wysokiej klasy polskie urządzenia, na które udzielamy aż 3-letniego okresu gwarancji.
Clarena Naturalis to kosmetyki wytwarzane ręcznie w 100% z produktów pochodzenia naturalnego.
Kosmetyki te produkujemy i wysyłamy na zamówienie Klienta. Nie produkujemy ich masowo, dlatego są to produkty wyjątkowe, tworzone ręcznie przez wykwalifikowanych technologów, a ich receptura jest w pełni stabilna. Trafiają do rąk naszych Klientów zawsze świeże, ponieważ ich dystrybucja odbywa się już w dniu wytworzenia. Dodatkowo każdy słoiczek przechodzi dokładną kontrolę jakości, którą potwierdzają własnoręcznym podpisem kontroler i technolog. Ze względu na brak chemicznych konserwantów kosmetyki te mają 90-dniowy termin trwałości.
Clarena Sports Club to klub sportowy, który powstał z miłości i rodzinnej pasji Patricii i Aleksandry Popławskiej do koni. Skupiamy się na trenowaniu dyscypliny ujeżdżenia w naszym ośrodku, który łączy doskonałe warunki treningowe z uwzględnieniem wszystkich potrzeb naszych koni. Współorganizujemy także zawody jeździeckie, aby wspierać w ten sposób rozwój dyscypliny jaką jest ujeżdżenie w Polsce. 
Zobacz prezentację