Jesteśmy niekwestionowanym liderem branży beauty.
Jesteśmy jedyną firmą na rynku światowym, która produkuje kosmetyki jak i profesjonalny sprzęt dla salonów kosmetycznych.

Clarena to marka dystrybuująca kosmetyki gabinetowe oraz do pielęgnacji domowej

Firma od zawsze wyróżniała się asortymentem i podejściem do sprzedaży kosmetyków, a to pozwoliło zbudować silną markę. Zaufały jej nie tylko kosmetyczki i właściciele salonów kosmetycznych z całej polski i 20 krajów świata, ale także klienci indywidualni, którzy chcą wspierać pielęgnację pozabiegową w domu.

W odpowiedzi na potrzeby powiększającego się rynku, w Clarenie powstało Centrum Szkoleniowe z bogatą ofertą szkoleń z zakresu inwazyjnych i bezinwazyjnych metod między innymi medycyny estetycznej czy makijażu permanentnego.

W siedzibie firmy w Wilczycach znajduje się Firmowy Salon Sprzedaży, gdzie można przetestować i zakupić wszystkie kosmetyki z oferty Clareny, a od niedawna także Warszawie przy ul. Wilczej 72.

Marka Rubica powstała, aby klienci Clareny mogli podczas zabiegów kosmetycznych wykonywanych w profesjonalnych salonach, korzystać z dedykowanych urządzeń i akcesoriów jednorazowych

Dzięki temu firma może mieć 100% pewności, że oferowane produkty są skuteczne, a przeprowadzane zabiegi przynoszą oczekiwane efekty. Oddajemy więc w ręce klientów wysokiej klasy urządzenia produkowane w Polsce, które w połączeniu z produktami Clareny są przepisem na prestiżowy Salon Kosmetyczny, który pokochają nawet najbardziej wymagający klienci.

Dopasowując się do standardów bezpieczeństwa Rubica oferuje sprzęt zabiegowy najwyższej jakości, który zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Clarena Naturalis to kosmetyki wytwarzane ręcznie w 100% z produktów pochodzenia naturalnego

Precyzyjnie dobrane i połączone składniki sprawiają, że kosmetyki Clarena Naturalis są doskonałą naturalną alternatywą w codziennej pielęgnacji. Idealne zarówno do pielęgnacji profesjonalnej, jak i domowej.

Kosmetyki Clarena Naturalis są produkowane i wysyłane wyłącznie na zamówienie Klienta. Brak masowej produkcji sprawia, że są to produkty wyjątkowe, tworzone ręcznie przez wykwalifikowanych technologów, a ich receptura jest w pełni stabilna. Trafiają do rąk Klientów zawsze świeże, ponieważ ich dystrybucja odbywa się już w dniu wytworzenia. Nie są magazynowane, co daje gwarancję bezpieczeństwa ich stosowania.

Dodatkowo każdy słoiczek przechodzi dokładną kontrolę jakości, która potwierdzana jest własnoręcznym podpisem kontrolera i technologa.

Fundacja Clarena Sports Club
– powstała z miłości i rodzinnej pasji do koni

Skupia się na trenowaniu jeździectwa, a w szczególności ujeżdżenia. Fundacja zrzeszona jest w Dolnośląskim Związku Jeździeckim oraz w Polskim Związku Jeździeckim. Ma na swoim koncie wiele sukcesów w Mistrzostwach Dolnego Śląska, Olimpiadach Młodzieży czy też Pucharze Polski Seniorów, gdzie startowała i zdobywała nagrody oraz wyróżnienia prezes fundacji – Aleksandra Popławska.

Zobacz prezentację

Poplawska Team to firma, która zajmuje się między innymi szkoleniami i trenowaniem koni

Firma przygotowuje konie do udziału w zawodach w ujeżdżeniu, a także działa w branży sprzedaży i wynajmu lokali usługowych oraz mieszkań.

Private Label – to dział zajmujący się kontraktową produkcją kosmetyków pod Twoją marką

Posiada własne laboratorium badawcze i nowoczesny park maszynowy wyposażony w zaawansowane linie produkcyjne. Prowadzi kompleksowe badania stabilności i kompatybilności, badania aplikacyjne i dermatologiczne wszystkich produktów. Współpraca z największymi markami kosmetycznymi w kraju i na świecie oraz lata doświadczenia w produkcji kosmetyków sprawiają, że Private Label spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.