Nasze marki

Jesteśmy firmą rodzinną, niekwestionowanym liderem branży beauty, jedyną firmą na rynku światowym, która produkuje kosmetyki jak i profesjonalny sprzęt dla salonów kosmetycznych.
Naszą działalność napędza pasja tworzenia i miłość do koni.

CLARENA

RUBICA

CLARENA SPORTS CLUB

Clarena to marka kosmetyków gabinetowych oraz do pielęgnacji domowej wybierana przez Kosmetyczki i Kosmetologów nie tylko z całej Polski, ale także z ponad 50 innych krajów na terenie całego świata.
Od zawsze wyróżnialiśmy się asortymentem i kompleksowym podejściem do zabiegów kosmetycznych. Dlatego w odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów stworzyliśmy Centra Szkoleniowe z bogatą ofertą szkoleń z zakresu inwazyjnych i bezinwazyjnych metod oraz makijażu permanentnego.

Wysoka jakość produktów i szeroki asortyment sprawiły,
że zaufali nam klienci z ponad 20 krajów na całym świecie

Zostań partnerem Poplawska Group

Chcesz dystrybuować wysokiej jakości profesjonalne kosmetyki Clarena i specjalistyczne urządzenia gabinetowe Rubica za granicą?
Skontaktuj się z nami: export@clarena.pl

Markę Rubica stworzyliśmy po to, aby nasi Klienci mogli podczas zabiegów kosmetycznych, korzystać również z dedykowanych urządzeń i akcesoriów jednorazowych. Dopasowując się do standardów bezpieczeństwa, oferujemy sprzęt zabiegowy najwyższej jakości.
Oddajemy w ręce naszych Klientów wysokiej klasy polskie urządzenia, na które udzielamy aż 3-letniego okresu gwarancji.
Clarena Sports Club to klub sportowy, który powstał z miłości i rodzinnej pasji Patricii i Aleksandry Popławskiej do koni. Skupiamy się na trenowaniu dyscypliny ujeżdżenia w naszym ośrodku, który łączy doskonałe warunki treningowe z uwzględnieniem wszystkich potrzeb naszych koni. Współorganizujemy także zawody jeździeckie, aby wspierać w ten sposób rozwój dyscypliny jaką jest ujeżdżenie w Polsce. 
Zobacz prezentację