Wrocławskie Centrum Szkoleniowe Clarena to miejsce, w którym doszkalają się doświadczeni specjaliści i specjalistki, ale także studentki i uczennice, które stawiają swoje pierwsze kroki w branży kosmetycznej. W ostatnich dniach z wizytą przybyły do nas słuchaczki Policealnej Szkoły Kosmetycznej mgr Mirosławy Nowinki z Grodziska Wielkopolskiego.

Chętne do nauki i głodne wiedzy uczennice pilnie słuchały wykładu o eksfoliacji, czyli wykonywaniu zabiegów z zastosowaniem produktów z linii Acid Line Clarena, a następnie brały udział w prezentacji zabiegu na modelce. Po szkoleniu każda z uczennic otrzymała certyfikat uczestnictwa, a wykwalifikowani kosmetolodzy Clarena chętnie odpowiadali na pytania. Spotkanie zakończyło się wycieczką po firmie, w tym po części produkcyjnej, gdzie nasi goście mogli podpatrzeć, jak wygląda „od kuchni” proces tworzenia kosmetyków.

Współpracujemy z wieloma szkołami policealnymi, które w ramach współpracy odbywają szkolenia w naszym Centrum Szkoleniowym we Wrocławiu-Wilczycach pod okiem wykwalifikowanej kadry szkoleniowej Clarena.