informujemy, że od 2 listopada nie będzie już możliwości zakupu kosmetyków marki Yvette w sklepach internetowych oraz Firmowych Salonach Sprzedaży Clarena. Nie oznacza to jednak, że kosmetyki przestaną być dostępne – prawa do marki oraz sprzedaży przejmuje firma Yvette Laboratory Sp. z o.o.

Z ciężkim sercem rozstajemy się z francuskimi kosmetykami, które pokochali nasi klienci, jednak nie mamy wątpliwości, że marka YVETTE trafia w dobre ręce i będzie nadal dawała radość tysiącom klientów nie tylko w Polsce. Marka YVETTE to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy zarówno w salonie kosmetycznym, jak i w domu oczekują luksusowej pielęgnacji. Wysokie stężenie składników aktywnych i zapachy inspirowane francuskimi perfumami to siła drzemiąca w kosmetykach YVETTE.

To co wyróżnia kosmetyki YVETTE spośród innych marek, to możliwość wprowadzenia do gabinetów kosmetycznych zabiegów wykonywanych przy pomocy wysokiej jakości luksusowych produktów, a także kontynuowanie pielęgnacji w domu z wykorzystaniem dedykowanych kosmetyków. Kolejny atut to wykorzystywana do produkcji krystalicznie czysta woda pochodząca ze szwajcarskiego lodowca Lipobelle Glacier, która przywraca skórze naturalny blask i młodzieńczy wygląd.

Zachęcamy do śledzenia strony www.yvettelab.pl. We wszelkich sprawach związanymi z marką Yvette prosimy o bezpośredni kontakt: yvette@yvettelab.pl.