Haftowanie to najstarszy sposób znakowania i personalizacji odzieży oraz wyrobów materiałowych, nadający im niezwykłej elegancji. Profesjonalnie wykonany haft  jest  odporny na każdy rodzaj prania i użytkowania, dzięki czemu zachowuje swoje walory przez wiele lat. Poszerzając ofertę skierowaną dla klientów zewnętrznych, Popławska Group uruchomiła usługę haftu komputerowego umożliwiającego tworzenie unikalnych projektów.

Popławska Group oferuje usługę haftu komputerowego m.in. na ubraniach, wykrojach, pościeli, odzieży roboczej, medycznej i kosmetycznej oraz akcesoriach jeździeckich. Dysponujemy niezwykle bogatą ofertą dla klientów indywidualnych oraz firm, gwarantującą profesjonalną pomoc i doradztwo w realizacji każdego projektu. Haftowana odzież jest doskonałą formą ruchomej reklamy, skutecznie oddziałującej na potencjalnych klientów. Brandowane gadżety reklamowe to także doskonały pomysł na niebanalne, okazjonalne  upominki dla klientów.

Wykorzystywana przez nas nowoczesna hafciarka pracuje z prędkością 1200 wkłuć na minutę, a duże pole haftu  umożliwia wyszywanie unikalnych wzorów zarówno na wyrobach przemysłowych, jak i dekoracyjnych.

Haftowanie komputerowe Popławska Group to gwarancja najwyższej jakości połączonej z błyskawiczną realizacją.

Skontaktuj się z nami i wyceń swój projekt.