W ostatni weekend października w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zakrzowie zorganizowano Międzynarodowe Zawody w Ujeżdżeniu – CDI Zakrzów 2022. Do sportowej rywalizacji przystąpiło sześćdziesięciu jeźdźców reprezentujących siedemnaście państw, a wśród nich Wiceprezes Popławska Group – Aleksandra Popławska.

CDI Zakrzów to wyjątkowy turniej o ugruntowanej renomie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu organizatorów z Ludowego Klubu Jeździeckiego Lewada zawody stoją na niezwykle wysokim poziomie sportowym. Popławska Groyp po raz kolejny została sponsorem tego wydarzenia oraz fundatorem upominków dla najlepszych zawodników.

Konkurs Prix St. Georges został rozegrany o nagrodę Clarena, a zwycięzca zawodów Hiszpan Severo Jurado Lopez wyjechał do dekoracji w derce z logo Clarena i został obdarowany przez Prezes Patricię Popławską pakietem naszych firmowych kosmetyków. Do sportowej rywalizacji przystąpiła również Wiceprezes Popławska Group Aleksandra Popławska, która debiutowała w zawodach Pucharu Świata (CDI-W) reprezentując Clarena Sports Club.

CDI Zakrzów to nie tylko międzynarodowa rywalizacja czołowych zawodników w doskonałej atmosferze, ale również święto pasjonatów tej pięknej dyscypliny sportu.