26 września odbyło się Forum Firm Rodzinnych, podczas którego Popławska Group otrzymała wyróżnienie w rankingu  100 Najcenniejszych Polskich Firm Rodzinnych 2022 magazynu Forbes w województwie dolnośląskim.

Forum Firm Rodzinnych to cykl spotkań oraz publikacji na terenie całej Polski  organizowany przez magazyn Forbes, umożliwiający  dyskusję pomiędzy przedsiębiorcami i ekspertami na temat bieżącej sytuacji gospodarczej.  Jest to również okazja do wręczenia nagród dla laureatów rankingu 100 Najcenniejszych Polskich Firm Rodzinnych, wśród których minimum dwóch udziałowców  posiadających większość udziałów łączą więzi rodzinne. Ponadto warunkiem umieszczenia firmy w rankingu jest jej nieustanna obecność na rynku przez ponad 15 lat. Firmy na liście są wyłaniane przez analityków w oparciu o dane finansowe.

Magazyn Forbes to jedno z najbardziej wiarygodnych mediów finansowych na świecie, wydawane w aż 45 wersjach językowych. Rankingi finansowe Forbes od dekad cieszą się niezwykłą popularnością i zaufaniem wśród  przedstawicieli świata biznesu.

Otrzymanie tego wyróżnienia w kategorii firm o przychodach poniżej 100 mln zł netto rocznie jest dla nas olbrzymią nobilitacją oraz uhonorowaniem naszej rzetelności i starań w tworzeniu kosmetyków, urządzeń oraz akcesoriów jednorazowych o najwyższej jakości.