29 września we wrocławskim Centrum Kosmetycznym odbyło się Inspirujące wiedzą spotkanie w kobiecym gronie, zorganizowane przez mBank oraz Popławska Group.

Program wydarzenia obejmował m.in. wystąpienia prelegentów, będących ekspertami w dziedzinach finansów, mody oraz kosmetologii. Barbara Adamska-Kusza, dyrektor Regionalny mBanku Private Banking, w panelu „Czy Pieniądze dają szczęście?” wyjaśniła uczestniczkom, jak ważną rolę odgrywa oszczędzanie oraz odpowiednie inwestowanie. Następnie Dominika Wrzesińska-Kołak, Menedżer PR i Marketingu, oraz Krzysztof Dembinski , Dyrektor Rozwoju Biznesu GPoland Fashion Agency, omawiali „Najnowsze trendy i zasady w doborze ubrań”. Część oficjalną wieńczyła prezentacja kosmetolog Anny Jankiewicz na temat odmładzającego działania kawiorowych kosmetyków Clarena oraz unikania błędów w domowej pielęgnacji skóry.

W wydarzeniu wzięło udział ponad 40 kobiet, które zadawały prelegentom wiele pytań zarówno w trakcie wystąpień, jak i podczas odbywających się po spotkaniu rozmów kuluarowych. Panie miały także okazję skorzystania z indywidualnego doboru kosmetyków oraz atrakcyjnych promocji w firmowym showroomie.

Organizowane przez mBank cykliczne spotkania w kobiecym gronie to inicjatywa skierowana do wszystkich Pań pragnących skorzystać z wiedzy ekspertów w różnych dziedzinach, w przyjaznej atmosferze sprzyjającej, zawieraniu nowych kontaktów towarzyskich.
Dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejne spotkania!