Już 10 marca w Krakowie przy ul. Górnej 5 odbędzie się oficjalne otwarcie nowego – już trzeciego w Polsce – Firmowego Salonu Sprzedaży i Centrum Szkoleniowego Clarena. Pierwsze 38 osób, którego tego dnia dokona na miejscu zakupu kosmetyków Clarena, otrzyma gratis słoiczek kremu Hyaluron 3D z edycji limitowanej.

Firmowy Salon Sprzedaży i Centrum Szkoleniowe Clarena będą otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Oprócz możliwości zakupu asortymentu produktów Clarena Klienci będą mogli skorzystać z porady kosmetologicznej, skonsultować się ze specjalistami czy przetestować kosmetyki i urządzenia z oferty marki. W Firmowym Salonie Sprzedaży oferujemy zarówno asortyment dla klientów detalicznych, jak i profesjonalistów.

W Krakowie, tak jak w siedzibie firmy we Wrocławiu i w Firmowym Salonie Sprzedaży w Warszawie, będzie obowiązywała oferta szkoleń Clarena dostępna na www.clarena.pro oraz będą organizowane bezpłatne seminaria #clarenabeautyday. Kursantom dajemy możliwość skorzystania z noclegu w Apartamentach Clarena. Cennik dostępny przy zapisach na szkolenia.

 

Firmowy Salon Sprzedaży, Centrum Szkoleniowe Clarena
Ul. Górna 5
Kraków
Tel: 782-720-124