Project Description

Grafik DTP

Miejsce pracy: Wilczyce (pow. wrocławski)

Region: dolnośląskie

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Poplawska Group sp. z o. o. sp. k. do naszego zespołu poszukujemy grafika DTP. Nasza firma powstała z pasji do tworzenia. W branży kosmetycznej działamy od 1996 roku. Firma to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą i wspierają się wzajemnie. Oferujemy pracę w nowoczesnej siedzibie firmy tuż pod Wrocławiem, a także możliwość stałego rozwoju.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość pakietu Adobe: InDesign, Illustrator, Photoshop, Acrobat Pro
  • wysoko rozwinięte poczucie estetyki
  • znajomość zagadnień związanych z DTP
  • umiejętność składu tekstu
  • umiejętność przygotowania plików do druku (m. in. tworzenia poddruków, uszlachetnień)
  • duża dokładność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie i kreatywność

Obowiązki:

  • tworzenie grafik na potrzeby druku i Internetu
  • przekładanie briefu na koncepty graficzne
  • obróbka graficzna i retusz fotografii
  • tworzenie spójnych oraz zgodnych z CI i standardami marki projektów graficznych
  • projektowanie graficzne opakowań, etykiet, kartonów oraz wykrojników i szablonów, przygotowanie plików do druku
  • sprawdzanie plików zewnętrznych pod kątem druku
  • kontakt z drukarniami w sprawach technicznych